SZCZEGÓŁY OFERTY
satkol satkol

Telewizja Andrychów

Telewizja cyfrowa

Telewizja cyfrowa to lepsza jakość obrazu i dźwięku, która pozwoli Ci lepiej odkrywać świat. W pełnym pakiecie TVK znajduje się 75 kanałów.

Miesięczna opłata abonamentowa za pakiet TVK wynosi  41 zł.

Umowa jest na czas nieokreślony z 30-to dniowym okresem wypowiedzenia.

hd-logo        dvbc

Parametry odbioru sieci:

częstotliwość początkowa: 160,00 MHz,
częstotliwość końcowa: 700,00 MHz,
symbol rate: 6875,
QAM: 256.

Do odbioru kanałów HD telewizor (dekoder) musi posiadać MPEG-4, MPEG-2.

Wykaz QAM:

1 QAM-TV1 562,00 MHz National Geographic national National Geographic Channel skłania widzów, by dowiedzieli się więcej. Poprzez pasjonujące dokumenty i reportaże oraz programy rozrywkowe wzbogaca naszą wiedzę o otaczającym świecie. National Geographic Channel angażuje i stawia wyzwania, by poznać głębiej, na nowo.
2 QAM-TV1 562,00 MHz Polsat polsat  Pierwsza niezależna stacja telewizyjna w Polsce. Najmocniejszymi filarami stacji są: doskonała rozrywka, pasjonujące kino, rzetelna i szybka informacja oraz emocjonujący sport. Zaspokojenie zróżnicowanych gustów szerokiego kręgu odbiorców to najważniejszy cel stawiany przez Polsat.
3 QAM-TV1 562,00 MHz Polsat Sport polsat sport  Polsat Sport to pierwszy sportowy kanał w portfolio Grupy Polsat. Rozpoczął nadawanie 11 sierpnia 2000 r. Najważniejsze dyscypliny w ofercie Polsatu Sport to piłka nożna, siatkówka, boks i sporty walki, piłka ręczna oraz Formuła 1.
4 QAM-TV1 562,00 MHz Polsat 2 polsat2  Polsat 2 to stacja powtórkowa w stosunku do anteny głównej. Pasmo wieczorne jest emitowane na rynkach innych niż lokalny. Programowo Polsat 2 oferuje najlepszą polską rozrywkę. Najpopularniejsze polskie seriale, w których występują czołowi polscy aktorzy oraz koncerty z udziałem znanych gwiazd.
5 QAM-TV1 562,00 MHz Polsat News 2 polsat news 2  Telewizja POLSAT News 2 jest  telewizją informacyjną o tematyce biznesowej. Oferta programowa zawiera szeroką gamę programów informacyjnych, poradnikowych i publicystycznych. Skierowana jest do widzów zainteresowanych ekonomią i gospodarką.
6 QAM-TV2 570,00 MHz Ale kino+ ale kino  Młodsza siostra TVN, TVN Siedem jest kanałem o profilu rozrywkowo-filmowym skierowanym do wykształconych i zamożnych mieszkańców miast w wieku 16 - 49 lat.
7 QAM-TV2 570,00 MHz Tele TOON+ tele_toon_plus  teleTOON+ to pierwsza polska telewizja dla nastolatków. Autorskie programy śledzą wszystkie sprawy i tematy interesujące młodych widzów: moda, uroda, sporty, to i owo o zwierzętach, muzyka, relacje z ciekawych imprez.
8 QAM-TV2 570,00 MHz TVP Polonia tv polonia  TVP Polonia to stacja stworzona z myślą o Rodakach mieszkających poza granicami kraju. Jej sygnał dociera niemal do wszystkich zakątków ziemi.
9 QAM-TV2 570,00 MHz Kino Polska kino  Telewizja Kino Polska to jedyny kanał telewizyjny na świecie, poświęcony promocji polskiego kina. Arcydzieła wielkich mistrzów sąsiadują w programie z popularnymi serialami, a kultowe komedie uzupełniają dokumentalne archiwalia, animacje i filmy niezależne. Stacja powstała z pasji do kina i prezentuje wyjątkowe podejście do dziedzictwa polskiego filmu i telewizji.
10 QAM-TV2 570,00 MHz Fokus TV fokus-tv FOKUS TV to nowa telewizja o profilu edukacyjno-poznawczym.
11 QAM-TV3 578,00 MHz TVN tvn  TVN - polska, wiodąca, komercyjna, bezpłatna stacja telewizyjna, znana z wysokiej jakości programów rozrywkowych oraz wiarygodnego i solidnego dziennikarstwa. Sukces TVN opiera się na wprowadzaniu prawdziwie pionierskich w polskich mediach rozwiązań oraz utrzymywaniu wysokiego poziomu innowacyjności oferty programowej, w większości wyprodukowanej lokalnie.
12 QAM-TV3 578,00 MHz TVN 24 tvn24  Serwisy informacyjne pojawiają się na antenie TVN24 co pół godziny; w pozostałym czasie nadawane są programy publicystyczne, reportaże, magazyny i wywiady. Przez cały czas nadawania programu na dole ekranu wyświetlany jest ticker (pasek informacyjny) z najważniejszymi informacjami dnia.
13 QAM-TV3 578,00 MHz TVN 7 tvn7  Młodsza siostra TVN, TVN Siedem jest kanałem o profilu rozrywkowo-filmowym skierowanym do wykształconych i zamożnych mieszkańców miast w wieku 16 - 49 lat.
14 QAM-TV3 578,00 MHz TVN Turbo tvn turbo  Kanał kierowany do mężczyzn, emituje programy motoryzacyjne, sportowe, dla majsterkowiczów, dokumentalne oraz erotyczne.
15 QAM-TV3 578,00 MHz TVN Meteo Active logo meteo active  Oferta programowa kanału TVN Meteo Active jest poświęcona aktywnemu i zdrowemu stylowi życia oraz rekreacji, tematyce fitness i racjonalnemu odżywianiu.
16 QAM-TV4 586,00 MHz TVN Style tvn style  TVN Style – kanał telewizyjny, należący do Grupy TVN przeznaczony głównie dla kobiet.
17 QAM-TV4 586,00 MHz TVN BiŚ bis  TVN BiŚ to całodobowy kanał informacyjny przekazujący informacje biznesowe, ekonomiczne, z zakresu finansów osobistych i konsumenckich.
18 QAM-TV4 586,00 MHz Eurosport eurosport  Eurosport - sportowy kanał numer 1 w Europie zapewniający relacje na żywo z takich czołowych imprez jak wielkoszlemowe turnieje tenisowe Australian Open, Roland Garros i US Open, kolarskie wyścigi UCI Pro Tour oraz najsłynniejsze wyścigi wieloetapowe Tour de France, Giro d'Italia oraz Vuelta a Espagna.
19 QAM-TV4 586,00 MHz VIVA Polska viva  Najnowsze teledyski, bliskie spotkania z gwiazdami, najświeższe newsy, konkursy. Pełne odcinki twoich ulubionych programów.
20 QAM-TV5 482,00 MHz Eska TV eska  ESKA TV - to projekt Grupy Radiowej Time (ESKA, ESKA ROCK, HIT FM, VOX, WAWA) skierowany do młodych ludzi. Na ESKA TV można oglądać najświeższe klipy artystów znanych z anteny radiowej ESKI, ekskluzywne wywiady i mnóstwo niespodzianek.
21 QAM-TV5 482,00 MHz MiniMini minimini  MiniMini to pierwszy polski kanał przeznaczony dla dzieci do 7. roku życia. To telewizja bezpieczna, pozbawiona elementów przemocy i agresji, propagująca pozytywne wzorce zachowania.
22 QAM-TV5 482,00 MHz TVP Seriale tvp seriale TVP Seriale prezentuje największe serialowe przeboje Telewizji Polskiej, cieszące się niesłabnącą popularnością kultowe seriale polskie i zagraniczne, najnowsze seriale produkowane przez TVP oraz ulubione przez widzów telenowele.
23 QAM-TV5 482,00 MHz TVP Sport tvp sport TVP Sport – kanał tematyczny Telewizji Polskiej S.A. o charakterze sportowym.
24 QAM-TV6 538,00 MHz Fox fox-tv  FOX jest znaną, międzynarodową marką cieszącą się znakomitą reputacją na całym świecie. FOX skierowany jest do młodych, wymagających widzów, poszukujących wszechstronnej rozrywki na najwyższym poziomie. Kanał w całości poświęcony jest serialom. W jego ofercie znajdują się najlepsze produkcje amerykańskie, pochodzące ze znanych i cenionych wytwórni filmowych. Jest to kanał dynamiczny, spontaniczny, odważny i śmiały.
25 QAM-TV6 538,00 MHz TV 5 Monde tv5monde TV5 MONDE to stacja telewizyjna o zasięgu światowym, która plasuje się na trzecim miejscu- po MTV i CNN.Program TV5 MONDE obejmuje: informację (o każdej pełnej godzinie dzienniki TV); film i seriale (w tym filmy z klasyki filmu francuskiego); wielkie wydarzenia sportowe; programy dla młodzieży (gry, muzyka, zabawy); filmy dokumentalne, magazyny społeczno-polityczne i rozrywkę (rewie).
26 QAM-TV6 538,00 MHz Euronews euronews  EuroNews – ponadeuropejski wielojęzykowy kanał informacyjny. Najchętniej oglądany w Europie, przed CNN International i BBC World News. Tematyczna stacja telewizyjna nadająca co 30 minut doniesienia zarówno z Europy jak i ze świata z perspektywy europejskiej.
27 QAM-TV6 538,00 MHz TVS tvs  Telewizja TVS to stacja o zasięgu ogólnopolskim promująca uniwersalne treści. W ofercie programowej znajdują się propozycje skierowane do widza ze wszystkich regionów Polski: rzetelne informacje, audycje lifestylowe, muzyczne,  o zdrowiu, ekonomii oraz programy dla dzieci.
28 QAM-TV6 538,00 MHz TVP Info tvp info TVP Info nadaje informacje z kraju i z zagranicy, transmisje na żywo, konferencje prasowe i inne wydarzenia, a także prognozę pogody, serwis sportowy, serwis ekonomiczny, programy publicystyczne, reporterskie oraz programy telewizji regionalnych.
29 QAM-TV7 498,00 MHz Polsat Cafe polsat cafe  Lifestylowy kanał skierowany do pewnych siebie, nowoczesnych kobiet, mających pasje i zainteresowania, świadomych swojej wartości. Najlepsze programy poradnikowe i rozrywkowe, talk show, realisty show, magazyny lifestylowe, filmy dokumentalne, seriale i kino kobiece.
30 QAM-TV7 498,00 MHz TLC Poland tlc  Oferta kanału TLC dostosowana jest do potrzeb kobiet, które szukają różnorodnej rozrywki. W związku z tym w jego ofercie znajdują się programy poruszające tematy mody i trendów, urody, gotowania oraz wystroju wnętrz, a także programy opisujące trudne sytuacje życiowe dotykające tematów zdrowia i problemów z prawem.
31 QAM-TV7 498,00 MHz TV 4 tv4  TV4 rozpoczęła nadawanie 1 kwietnia 2000 r. "Czwórka" adresowana jest do widzów wymagających, otwartych na nowości, młodych i aktywnych.
32 QAM-TV7 498,00 MHz CBS Europa cbs_europa  CBS Europa to telewizja bez paszportów, filmowa podróż bez granic!
33 QAM-TV7 498,00 MHz Polo TV polotv Polo tv - to program nadający 24 godziny na dobę. Znajdziecie w nim niezapomniane hity disco polo & dance, będziecie mogli obejrzeć najsłynniejsze festiwale i koncerty z lat '90-tych.
34 QAM-TV8 530,00 MHz TV Trwam trwam  Polska stacja telewizyjna o charakterze edukacyjno-poradnikowym i religijnym, z siedzibą w Toruniu.
35 QAM-TV8 530,00 MHz Viva Germany viva  Najnowsze teledyski, bliskie spotkania z gwiazdami, najświeższe newsy, konkursy. Pełne odcinki twoich ulubionych programów.
36 QAM-TV8 530,00 MHz Sky News sky news  Sky News - brytyjska telewizja informacyjna. W ramówce, poza serwisami informacyjnymi, pojawia się dużo programów autorskich o różnych porach dnia. W weekendy na antenie pojawiają się dwa dwugodzinne programy autorskie.
37 QAM-TV8 530,00 MHz Orange Sport orange-sport Na antenie Oragne Sport kibice futbolu mogą oglądać na żywo wybrane spotkania polskiej I ligi, Pucharu Polski, portugalskiej - Ligi ZON Sagres oraz amerykańskiej - Major League Soccer. Kanał pokazuje również najciekawsze spotkania Pucharu Niemiec i Pucharu Francji, a także mecze najlepszych europejskich klubów retransmitowane w ramach bogatej oferty telewizji klubowych: Manchester United TV, Arsenal TV, Real Madryt TV.
38 QAM-TV9 602,00 MHz Discovery Channel discovery  Discovery Channel to kanał nowoczesny i dynamiczny. Dostarcza wiedzę i sprzyja doświadczeniu świata, przez co zachęca swoich odbiorców do aktywnego spędzenia czasu. Pokazuje, w jaki sposób można wzbogacić codzienność i uświadamia odbiorcom, ile możliwości daje otaczająca rzeczywistość.
39 QAM-TV9 602,00 MHz Filmbox filmbox  FilmBox to kanał filmowy prezentujący kino rozrywkowe w najczystszej postaci. W bogatej ofercie programowej posiada fantastyczne kino akcji, obrazy wielokrotnie nagradzane na najważniejszych festiwalach filmowych, poruszające dramaty, zabawne komedie, seriale i miniseriale cieszące się popularnością na całym świecie oraz świetnej jakości wysokobudżetowe produkcje w gwiazdorskiej obsadzie.
40 QAM-TV9 602,00 MHz Filmbox Family filmbox family  FilmBox Family to klasyka rozrywki dla całej rodziny. Prezentuje filmy, które spodobają się zarówno dzieciom, jak i dorosłym. W ofercie kanału znajdują się popularne produkcje dla dzieci i młodzieży, kreskówki, zabawne komedie oraz seriale i filmy familijne.
41 QAM-TV9 602,00 MHz Filmbox Action filmbox action  To kanał adresowany do miłośników kina. Prezentuje zróżnicowany repertuar - od kryminałów i filmów sensacyjnych przez westerny i obrazy katastroficzne aż po thrillery i horrory. Większość kontentu stanowią produkcje europejskie i amerykańskie, choć nie zabraknie także kina azjatyckiego, z bohaterami takimi jak Donnie Yen czy Sammo Hung.
42 QAM-TV10 546,00 MHz Nat Geo Wild HD natgeohd  Przeżyj najbardziej pasjonujące spotkania z przyrodą za pośrednictwem telewizji. Nat Geo Wild słynie z najwyższej jakości przyrodniczych filmów.
43 QAM-TV10 546,00 MHz Discovery life Discovery life  Discovery Channel skierowany jest do wszystkich ciekawych świata i pragnących poszerzać swoje horyzonty. Emitując programy o różnorodnej tematyce Discovery Channel zachęca do pokonywania własnych ograniczeń i podejmowania wyzwań, które mogą odmienić Twoje życie.
44 QAM-TV10 546,00 MHz FightBox fightbox  Unikalny na polskim rynku kanał poświęcony ponad 30 dyscyplinom sportów walki, w tym najszybciej rozwijającej się ostatnio MMA, boks, karate, kickboxing, zapasy a nawet sumo w wydaniu najlepszych na świecie zawodników.
45 QAM-TV10 546,00 MHz 4FUN.TV 4fun  "Nie bawisz się, nie żyjesz!" to hasło, które przyświeca stacji od blisko 9 lat. 4FUN.TV to najbardziej muzyczna stacja w Polsce! Na antenie 4fun.tv zobaczycie najpopularniejsze teledyski polskich i światowych gwiazd, energetyczne listy przebojów oraz weźmiecie udział w zabawach interaktywnych.
46 QAM-TV11 554,00 MHz TVN HD tvnhd  TVN HD - telewizja rozrywkowo-informacyjna w jakości High Definition.
47 QAM-TV11 554,00 MHz Animal Planet HD animal planet hd Animal Planet jest jedyną stacją telewizyjną na świecie, która jest w pełni dedykowana do pokazywania życia zwierząt. Oferta programowa Animal Planet ukazuje niejednorodny świat zwierząt poprzez prawdziwe, poruszające i angażujące historie przedstawicieli najgroźniejszych gatunków na świecie oraz zwierząt domowych.
48 QAM-TV11 554,00 MHz Stars TV stars STARS.TV to propozycja dla miłośników muzyki rozrywkowej. Program stacji adresowany jest do widzów w wieku od 25 do 55 lat. Oferta kanału obejmuje przeboje lat 60., 70., 80. i 90. oraz hity muzyki współczesnej. Ramówkę STARS.
49 QAM-TV11 554,00 MHz TVN Fabuła TVN Fabula Cechą wyróżniającą TVN Fabuła będzie rozpoczynające się o godz. 21.00 codzienne pasmo
z największymi hitami filmowymi i maratonami serialowymi, będące odpowiedzią stacji na rosnącą popularność zjawiska binge watching, czyli coraz większą liczbę widzów oglądających kilka odcinków ulubionego serialu z rzędu.
50 QAM-TV12 490,00 MHz Filmbox HD filmbox_hd  FilmBox HD oferuje przeboje kinowe w najwyższej jakości obrazu i dźwięku. Filmy prezentowane na tym kanale pozwolą poczuć klimat prawdziwego wielkoekranowego kina.
51 QAM-TV12 490,00 MHz Discovery turbo Xtra discovery-turbo-xtra  Discovery Turbo Xtra prezentuje szeroki wachlarz materiałów dokumentalnych opowiadających o różnych częściach świata w niestandardowej oprawie. Programy ukazują takie aspekty codziennego życia i otaczającego świata, które pozwalają odbiorcom lepiej zrozumieć fakty z ich własnego życia.
52 QAM-TV12 490,00 MHz Discovery Science discovery science  Programy skupiają się na najbardziej interesujących aspektach nauki i technologii. Discovery Science przybliża widza do największych projektów i nowości z dziedziny technologii poprzez wskazanie tego, jak należy badać świat nauki jednocześnie czerpiąc z tego satysfakcję i traktując to, jako rozrywkę.
53 QAM-TV12 490,00 MHz National Geographic HD National Geographic HD oferuje dostęp do unikalnych miejsc, zdarzeń i ludzi na całym świecie. Pokazuje i przybliża świat poprzez programy dotyczące różnych dziedzin naszego życia: naukę i technikę, historię oraz psychologię.
54 QAM-TV12 490,00 MHz ZDF HD zdf hd ZDF – drugi program niemieckiej telewizji publicznej.
55 QAM-TV13 162,00 MHz TVP 1 HD tvp1hd  Stacja w swojej ofercie ma programy informacyjne i publicystykę, filmy i seriale, programy dla dzieci i młodzieży, programy sportowe, programy rozrywkowe oraz o charakterze edukacyjno-poznawczym.
56 QAM-TV13 162,00 MHz TVP 2 HD tvp2hd  Druga państwowa stacja, której program jest równie różnorodny co w TVP1, ale kładziony jest większy nacisk na programy kulturalne i rozrywkowe, między innymi bardzo popularne programy kabaretowe.
57 QAM-TV13 162,00 MHz TVP Kraków tvp krakow  TVP Kraków oddział TVP S.A. produkuje programy na anteny ogólnopolskie oraz współtworzy program TVP Info, uzupełniając go własnymi pozycjami.
58 QAM-TV13 162,00 MHz TVP Katowice tvp katowice  TVP Katowice oddział TVP S.A. produkuje programy na anteny ogólnopolskie oraz współtworzy program TVP Info, uzupełniając go własnymi pozycjami.
59 QAM-TV13 162,00 MHz TV Puls 2 tv puls2  Widzowie znajdą tu programy lifestylowe, reality, najlepsze animacje, seriale, szeroki wachlarz filmów, dokumentów i programów muzycznych.
60 QAM-TV13 162,00 MHz TV 6 tv6  Na antenie stacji prezentowane są głównie popularne formaty typu talent show, takie jak amerykańskie edycje programów "Idol", "Mam talent" czy "You Can Dance".
61 QAM-TV13 162,00 MHz Polsat Sport News polsat sport news  Polsat Sport News to sportowy kanał informacyjny, który rozpoczął emisję w maju 2011 roku. Głównym elementem programu jest 5 minutowy serwis „Sport Flash”.
62 QAM-TV13 162,00 MHz ATM Rozrywka atm  ATM Rozrywka to kanał o charakterze rozrywkowym, należący do ATM Grupa S.A. W ramówce znajdziemy przede wszystkim filmy, seriale, programy rozrywkowe, muzyczne i dziecięce - w większości będą to produkcje własne ATM.
63 QAM-TV13 162,00 MHz TTV ttv  TTV - kanał oferujący publicystykę, informację i dokument społeczny. Większość uwagi poświęcona jest sprawom społecznym oraz lokalnym informacjom. Ramówka stacji zawiera pasma publicystyczne, informacyjne, poradnikowe, dokumentalne i rozrywkowe. Wyróżnikiem kanału jest interaktywność z widzami.
64 QAM-TV-13 162,00 MHz TV Puls tv puls TV Puls - więcej niż rozrywka! Kanał systematycznie wzbogaca swoją ofertę programową, dostosowując ją do oczekiwań widzów. Bardzo bogata oferta ekscytujących filmów, aż 4 premierowe seriale, uwielbiane przez najmłodszych pasmo z bajkami, emocjonujące dokumenty i program rozrywkowy Eweliny Kopic to najmocniejsze punkty ramówki Telewizji Puls. Sprawdź to!
65 QAM-TV-13 162,00 MHz Stopklatka TV stopklatka Kanał stawia na różnorodność. W jego ofercie znajdzie się kino europejskie i hollywoodzkie, autorskie i gatunkowe, klasyczne i współczesne. Pojawi się też zagraniczna i polska klasyka filmowa.
66 QAM-TV-13 162,00 MHz TVP ABC TVP ABC-logo  Nowy kanał Telewizji Polskiej został precyzyjnie dopasowany do wieku i możliwości odbiorców (dzieci od 3 do 12 roku życia, ale w szczególności w wieku 3-7 lat) i będzie dzięki temu swego rodzaju fabryką wyobraźni, która pobudzi dzieci do aktywności intelektualnej, zdobywania i rozwijania umiejętności oraz poszerzania horyzontów. Pomoże najmłodszym widzom w poznawaniu świata i zdobywaniu wiedzy oraz w mądrej zabawie.
67 QAM-TV-13 162,00 MHz TVP Historia tvp historia TVP Historia - kanał o tematyce historycznej TVP. Oparty jest przede wszystkim na produkcji własnych programów oraz zasobach archiwalnych TVP. Nie brakuje w nim także produkcji zagranicznych.
68 QAM-TV-13 162,00 MHz TVP Kultura tvp kultura TVP Kultura - wysoka kultura dla wymagającej widowni. Literatura, sztuka, muzyka, dokumenty, filmy fabularne, wywiady, reportaż.
69 QAM-TV-13 162,00 MHz TVP Rozrywka tvp rozrywka Na ramówkę TVP Rozrywka składają się programy satyryczne, występy kabaretowe, formaty typu talk-show, festiwale, widowiska telewizyjne, jubileusze gwiazd estrady, koncerty, teledyski muzyczne, teleturnieje i konkursy, a wśród nich m.in.: "Kabaretowa mapa Polski", "Kocham to, co lubię", "Wojciech Cejrowski - boso przez świat" i wiele innych.
70 QAM-TV-14 514,00 MHz Viasat Explorer viasat explorer logo Polsat Viasat Explore to kanał dla prawdziwych mężczyzn. Zwykłych-niezwykłych ludzi, którzy ciężko pracują i wspaniale się bawią, realizując niesamowite marzenia. Niestraszne im trudy nowych doświadczeń - nagrodą jest radość odkrywania i przesuwanie granic możliwości. Polsat Viasat Explore to akcja i inspiracja, to historie ludzi, którzy stawiają sobie poprzeczkę naprawdę wysoko.
71 QAM-TV-14 514,00 MHz Viasat Nature viasat nature logo Polsat Viasat Nature to kanał przyrodniczy dla całej rodziny, którego zawartość programowa zadowoli zarówno młodego widza, jak i dojrzałego odbiorcę. Wraz z Polsat Viasat Nature, towarzyszymy badaczom przyrody, weterynarzom oraz celebrytom w ich fascynującej podróży, podczas której dowiemy się więcej o niebezpiecznych drapieżnikach, słodkich domowych pupilkach oraz dzikich zwierzętach z całego świata.
72 QAM-TV-14 514,00 MHz Viasat History viasat history logo Polsat Viasat History to kanał oferujący widzom fascynującą wyprawę w przeszłość poprzez wysokiej jakości programy, które jednocześnie bawią i uczą. Historia ożywa na ekranie przy ciekawych spotkaniach i podczas niezwykłych podróży w czasie. Kontent programowy Polsat Viasat History to programy nowe i nowoczesne, dotyczące wydarzeń historycznych, które wypłynęły na losy świata.
73 QAM-TV-14 514,00 MHz Polonia 1 polonia1 Polonia 1 jest obecnie najstarszą działającą nieprzerwanie polską stacją komercyjną. Silną pozycję w ramówce od początku istnienia stacji zajmują telenowele. W wieczornym paśmie filmowym o godz. 20.20 widzowie mogą obejrzeć zarówno klasykę włoską i hollywoodzką, jak i współczesne kino amerykańskie.
74 QAM-TV-14 514,00 MHz Tele 5 tele5 Tele 5 - Stacja nadaje program o charakterze rozrywkowym. W bogatej ofercie programowej widzowie znajdą seriale i filmy: sensacyjne, science-fiction, komediowe, kryminalne, obyczajowe, thrillery, horrory, dramaty.
75 QAM-TV-14 514,00 MHz Filmbox Extra filmbox extra FilmBox Extra to gratka dla wszystkich, którzy chcą mieć dostęp do najlepszych produkcji filmowych, zanim zostaną pokazane w telewizjach naziemnych. FilmBox Extra to wysmakowana oferta wielokrotnie nagradzanych obrazów filmowych.
Wykaz programów cyfrowych do pobrania: pobierz
Regulamin świadczenia Usług: pobierz

Telewizja analogowa

Telewizja analogowa to wybór najciekawszych programów telewizyjnych, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Pełen pakiet TVK zawiera 74 kanałów cyfrowych oraz 48 analogowych. Przy pełnym pakiecie mają Państwo możliwość odbioru kanałów cyfrowych w cenie abonamentu!

Miesięczna opłata abonamentowa za pakiet TVK wynosi 41 zł.

Umowa na czas nieokreślony z 30-to dniowym okresem wypowiedzenia.

Wykaz programów analgowych:

1 6 175,25 MHz TVP Katowice tvp katowice TVP Katowice oddział TVP S.A. produkuje programy na anteny ogólnopolskie oraz współtworzy program TVP Info, uzupełniając go własnymi pozycjami. Oprócz tego codziennie, o stałych porach, na kilkadziesiąt minut TVP2 przerywa emisję programu ogólnopolskiego, aby oddziały terenowe mogły przekazać mieszkańcom regionów lokalne aktualności.
2 7 183,25 MHz TVP Kraków tvp krakow  TVP Kraków oddział TVP S.A. produkuje programy na anteny ogólnopolskie oraz współtworzy program TVP Info, uzupełniając go własnymi pozycjami.
3 8 191,25 MHz PIP pip
4 9 199,25 MHz TVP 1 tvp1  Stacja w swojej ofercie ma programy informacyjne i publicystykę, filmy i seriale, programy dla dzieci i młodzieży, programy sportowe, programy rozrywkowe oraz o charakterze edukacyjno-poznawczym.
5 10 207,25 MHz TVP 2 tvp2  Druga państwowa stacja, której program jest równie różnorodny co w TVP1, ale kładziony jest większy nacisk na programy kulturalne i rozrywkowe, między innymi bardzo popularne programy kabaretowe.
6 11 215,25 MHz TVP Polonia tv polonia  TVP Polonia to stacja stworzona z myślą o Rodakach mieszkających poza granicami kraju. Jej sygnał dociera niemal do wszystkich zakątków ziemi.
7 K12 223,25 MHz Polsat polsat  Pierwsza niezależna stacja telewizyjna w Polsce. Najmocniejszymi filarami stacji są: doskonała rozrywka, pasjonujące kino, rzetelna i szybka informacja oraz emocjonujący sport. Zaspokojenie zróżnicowanych gustów szerokiego kręgu odbiorców to najważniejszy cel stawiany przez Polsat.
8 s09 231,25 MHz Polsat 2 polsat2  Polsat 2 to stacja powtórkowa w stosunku do anteny głównej. Pasmo wieczorne jest emitowane na rynkach innych niż lokalny. Programowo Polsat 2 oferuje najlepszą polską rozrywkę. Najpopularniejsze polskie seriale, w których występują czołowi polscy aktorzy oraz koncerty z udziałem znanych gwiazd.
9 s10 239,25 MHz TV4 tv4  TV4 rozpoczęła nadawanie 1 kwietnia 2000 r. "Czwórka" adresowana jest do widzów wymagających, otwartych na nowości, młodych i aktywnych.
10 s11 247,25 MHz MiniMini+ minimini  MiniMini to pierwszy polski kanał przeznaczony dla dzieci do 7. roku życia. To telewizja bezpieczna, pozbawiona elementów przemocy i agresji, propagująca pozytywne wzorce zachowania.
11 s12 255,25 MHz Ale Kino+ ale kino  Młodsza siostra TVN, TVN Siedem jest kanałem o profilu rozrywkowo-filmowym skierowanym do wykształconych i zamożnych mieszkańców miast w wieku 16 - 49 lat.
12 s13 263,25 MHz Discovery life Discovery life  Discovery Channel skierowany jest do wszystkich ciekawych świata i pragnących poszerzać swoje horyzonty. Emitując programy o różnorodnej tematyce Discovery Channel zachęca do pokonywania własnych ograniczeń i podejmowania wyzwań, które mogą odmienić Twoje życie.
13 s14 271,25 MHz VIVA Polska viva  Najnowsze teledyski, bliskie spotkania z gwiazdami, najświeższe newsy, konkursy. Pełne odcinki twoich ulubionych programów.
14 s15 279,25 MHz Polsat Sport polsat sport  Polsat Sport to pierwszy sportowy kanał w portfolio Grupy Polsat. Rozpoczął nadawanie 11 sierpnia 2000 r. Najważniejsze dyscypliny w ofercie Polsatu Sport to piłka nożna, siatkówka, boks i sporty walki, piłka ręczna oraz Formuła 1.
15 s16 287,25 MHz Discovery Channel discovery  Discovery Channel to kanał nowoczesny i dynamiczny. Dostarcza wiedzę i sprzyja doświadczeniu świata, przez co zachęca swoich odbiorców do aktywnego spędzenia czasu. Pokazuje, w jaki sposób można wzbogacić codzienność i uświadamia odbiorcom, ile możliwości daje otaczająca rzeczywistość.
16 s17 295,25 MHz TLC tlc  Oferta kanału TLC dostosowana jest do potrzeb kobiet, które szukają różnorodnej rozrywki. W związku z tym w jego ofercie znajdują się programy poruszające tematy mody i trendów, urody, gotowania oraz wystroju wnętrz, a także programy opisujące trudne sytuacje życiowe dotykające tematów zdrowia i problemów z prawem.
17 s18 303,25 MHz 4FUN.TV 4fun  "Nie bawisz się, nie żyjesz!" to hasło, które przyświeca stacji od blisko 9 lat. 4FUN.TV to najbardziej muzyczna stacja w Polsce! Na antenie 4fun.tv zobaczycie najpopularniejsze teledyski polskich i światowych gwiazd, energetyczne listy przebojów oraz weźmiecie udział w zabawach interaktywnych.
18 s19 311,25 MHz TVN 24 tvn24  Serwisy informacyjne pojawiają się na antenie TVN24 co pół godziny; w pozostałym czasie nadawane są programy publicystyczne, reportaże, magazyny i wywiady. Przez cały czas nadawania programu na dole ekranu wyświetlany jest ticker (pasek informacyjny) z najważniejszymi informacjami dnia.
19 s20 319,25 MHz CBS Europa cbs europa  CBS Europa to telewizja bez paszportów, filmowa podróż bez granic!
20 s21 327,25 MHz TV Puls tv puls  TV Puls - więcej niż rozrywka! Kanał systematycznie wzbogaca swoją ofertę programową, dostosowując ją do oczekiwań widzów. Bardzo bogata oferta ekscytujących filmów, aż 4 premierowe seriale, uwielbiane przez najmłodszych pasmo z bajkami, emocjonujące dokumenty i program rozrywkowy Eweliny Kopic to najmocniejsze punkty ramówki Telewizji Puls. Sprawdź to!
21 s23 343,25 MHz National Geographic national  National Geographic Channel skłania widzów, by dowiedzieli się więcej. Poprzez pasjonujące dokumenty i reportaże oraz programy rozrywkowe wzbogaca naszą wiedzę o otaczającym świecie. National Geographic Channel angażuje i stawia wyzwania, by poznać głębiej, na nowo.
22 s24 351,25 MHz TV Trwam trwam  Polska stacja telewizyjna o charakterze edukacyjno-poradnikowym i religijnym, z siedzibą w Toruniu.
23 s25 359,25 MHz TVN Meteo Active logo meteo active  Oferta programowa kanału TVN Meteo Active jest poświęcona aktywnemu i zdrowemu stylowi życia oraz rekreacji, tematyce fitness i racjonalnemu odżywianiu.
24 s26 367,25 MHz Polsat News 2 polsat news 2  Telewizja POLSAT News 2 jest pierwszą w Polsce telewizją informacyjną o tematyce biznesowej. Oferta programowa zawiera szeroką gamę programów informacyjnych, poradnikowych i publicystycznych. Skierowana jest do widzów zainteresowanych ekonomią i gospodarką.
25 s27 375,25 MHz TVN Style tvn style  TVN Style – kanał telewizyjny, należący do Grupy TVN przeznaczony głównie dla kobiet.
26 s28 383,25 MHz Euronews euronews  EuroNews – ponadeuropejski wielojęzykowy kanał informacyjny. Najchętniej oglądany w Europie, przed CNN International i BBC World News. Tematyczna stacja telewizyjna nadająca co 30 minut doniesienia zarówno z Europy jak i ze świata z perspektywy europejskiej.
27 s29 391,25 MHz Discovery Science discovery science  Programy skupiają się na najbardziej interesujących aspektach nauki i technologii. Discovery Science przybliża widza do największych projektów i nowości z dziedziny technologii poprzez wskazanie tego, jak należy badać świat nauki jednocześnie czerpiąc z tego satysfakcję i traktując to, jako rozrywkę.
28 s30 399,25 MHz TVN Turbo tvn turbo  Kanał kierowany do mężczyzn, emituje programy motoryzacyjne, sportowe, dla majsterkowiczów, dokumentalne oraz erotyczne.
29 K38 607,25 MHz TVN  7 tvn7 Młodsza siostra TVN, TVN Siedem jest kanałem o profilu rozrywkowo-filmowym skierowanym do wykształconych i zamożnych mieszkańców miast w wieku 16 - 49 lat.
30 K39 615,25 TVP Historia tvp historia TVP Historia - kanał o tematyce historycznej TVP. Oparty jest przede wszystkim na produkcji własnych programów oraz zasobach archiwalnych TVP. Nie brakuje w nim także produkcji zagranicznych.
31 K40 623,25 TV 5 Monde tv5monde TV5 MONDE to stacja telewizyjna o zasięgu światowym, która plasuje się na trzecim miejscu- po MTV i CNN.Program TV5 MONDE obejmuje: informację (o każdej pełnej godzinie dzienniki TV); film i seriale (w tym filmy z klasyki filmu francuskiego); wielkie wydarzenia sportowe; programy dla młodzieży (gry, muzyka, zabawy); filmy dokumentalne, magazyny społeczno-polityczne i rozrywkę (rewie).
32 K41 631,25 FOX fox-tv  FOX jest znaną, międzynarodową marką cieszącą się znakomitą reputacją na całym świecie. FOX skierowany jest do młodych, wymagających widzów, poszukujących wszechstronnej rozrywki na najwyższym poziomie. Kanał w całości poświęcony jest serialom. W jego ofercie znajdują się najlepsze produkcje amerykańskie, pochodzące ze znanych i cenionych wytwórni filmowych. Jest to kanał dynamiczny, spontaniczny, odważny i śmiały.
33 K42 639,25 TV Silesia tvs Telewizja TVS to stacja o zasięgu ogólnopolskim promująca uniwersalne treści. W ofercie programowej znajdują się propozycje skierowane do widza ze wszystkich regionów Polski: rzetelne informacje, audycje lifestylowe, muzyczne,  o zdrowiu, ekonomii oraz programy dla dzieci.
34 K43 647,25 Eurosport eurosport Eurosport - sportowy kanał numer 1 w Europie zapewniający relacje na żywo z takich czołowych imprez jak wielkoszlemowe turnieje tenisowe Australian Open, Roland Garros i US Open, kolarskie wyścigi UCI Pro Tour oraz najsłynniejsze wyścigi wieloetapowe Tour de France, Giro d'Italia oraz Vuelta a Espagna.
35 K44 655,25 TVN tvn TVN - polska, wiodąca, komercyjna, bezpłatna stacja telewizyjna, znana z wysokiej jakości programów rozrywkowych oraz wiarygodnego i solidnego dziennikarstwa. Sukces TVN opiera się na wprowadzaniu prawdziwie pionierskich w polskich mediach rozwiązań oraz utrzymywaniu wysokiego poziomu innowacyjności oferty programowej, w większości wyprodukowanej lokalnie.
36 K45 663,25 TVN 24BiŚ bis TVN 24 BiŚ to całodobowy kanał informacyjny przekazujący informacje biznesowe, ekonomiczne, z zakresu finansów osobistych i konsumenckich.
37 K46 671,25 EskaTV eska  ESKA TV - to projekt Grupy Radiowej Time (ESKA, ESKA ROCK, HIT FM, VOX, WAWA) skierowany do młodych ludzi. Na ESKA TV można oglądać najświeższe klipy artystów znanych z anteny radiowej ESKI, ekskluzywne wywiady i mnóstwo niespodzianek.
38 K47 679,25 MHz Discovery turbo Xtra discovery-turbo-xtra  Discovery Turbo Xtra prezentuje szeroki wachlarz materiałów dokumentalnych opowiadających o różnych częściach świata w niestandardowej oprawie. Programy ukazują takie aspekty codziennego życia i otaczającego świata, które pozwalają odbiorcom lepiej zrozumieć fakty z ich własnego życia.
39 K48 687,25 MHz teleTOON+ teletoon plus  teleTOON+ to pierwsza polska telewizja dla nastolatków. Autorskie programy śledzą wszystkie sprawy i tematy interesujące młodych widzów: moda, uroda, sporty, to i owo o zwierzętach, muzyka, relacje z ciekawych imprez.
40 K49 695,25 MHz VIVA Germany viva   Najnowsze teledyski, bliskie spotkania z gwiazdami, najświeższe newsy, konkursy. Pełne odcinki twoich ulubionych programów.
41 K50 703,25 TVP Kultura tvp kultura TVP Kultura - wysoka kultura dla wymagającej widowni. Literatura, sztuka, muzyka, dokumenty, filmy fabularne, wywiady, reportaż.
42 K51 711,25 MHz Nat Geo Wild natgeo  Przeżyj najbardziej pasjonujące spotkania z przyrodą za pośrednictwem telewizji. Nat Geo Wild słynie z najwyższej jakości przyrodniczych filmów.
43 K52 719,25 MHz Sky News sky news  Sky News - brytyjska telewizja informacyjna. W ramówce, poza serwisami informacyjnymi, pojawia się dużo programów autorskich o różnych porach dnia. W weekendy na antenie pojawiają się dwa dwugodzinne programy autorskie.
44 K53 727,25 MHz Kino Polska kino  Telewizja Kino Polska to jedyny kanał telewizyjny na świecie, poświęcony promocji polskiego kina. Arcydzieła wielkich mistrzów sąsiadują w programie z popularnymi serialami, a kultowe komedie uzupełniają dokumentalne archiwalia, animacje i filmy niezależne. Stacja powstała z pasji do kina i prezentuje wyjątkowe podejście do dziedzictwa polskiego filmu i telewizji.
45 K54 735,25 TVP Sport tvp sport TVP Sport – kanał tematyczny Telewizji Polskiej S.A. o charakterze sportowym.
46 K56 751,25 Polsat Cafe polsat cafe Lifestylowy kanał skierowany do pewnych siebie, nowoczesnych kobiet, mających pasje i zainteresowania, świadomych swojej wartości. Najlepsze programy poradnikowe i rozrywkowe, talk show, realisty show, magazyny lifestylowe, filmy dokumentalne, seriale i kino kobiece.
47 K57 759,25 MHz TVP Seriale tvp seriale  TVP Seriale prezentuje największe serialowe przeboje Telewizji Polskiej, cieszące się niesłabnącą popularnością kultowe seriale polskie i zagraniczne, najnowsze seriale produkowane przez TVP oraz ulubione przez widzów telenowele.
48 K58 767,25 MHz TVP Info tvp info   TVP Info nadaje informacje z kraju i z zagranicy, transmisje na żywo, konferencje prasowe i inne wydarzenia, a także prognozę pogody, serwis sportowy, serwis ekonomiczny, programy publicystyczne, reporterskie oraz programy telewizji regionalnych.
Wykaz programów analogowych do pobrania: pobierz
Regulamin świadczenia Usług: pobierz
DW-TV to oficjalny zagraniczny kanał telewizyjny niemieckiej stacji nadawczej Deutsche Welle. Celem stacji jest przesyłanie jak największej ilości informacji o Republice Federalnej Niemiec poza niemieckie granice.

cookieKorzystamy z plików cookies i umożliwiamy zamieszczanie ich osobom trzecim. Pliki cookie pozwalają na poznanie twoich preferencji na podstawie zachowań w serwisie. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę.